Świadczymy usługi serwisowe na terenie całego kraju.

Stawki świadczonych usług ustalane są indywidualnie w zależności od lokalizacji danego obiektu i ilości konserwowanych urządzeń.

Wymienione materiały zwykle rozliczamy powykonawczo po przekazaniu protokołu z przeprowadzonych badań i napraw danego urządzenia.

Na życzenie klienta przeprowadzamy wcześniejszą kalkulację kosztów.

Naszym klientom proponujemy m.in.:

</p>
<h2>Konserwacja urządzeń</h2>
<p>

Konserwacja urządzeń

Klientom, którym wykonaliśmy układ kompensacji na obiekcie, proponujemy cykliczną konserwację baterii kondensatorów, która minimalizuje ryzyko wystąpienia usterek mogących przyczynić się do braku redukcji opłat za energię bierną lub nawet do ich wzrostu. Częstotliwość takich usług ustalana jest indywidualnie w zależności od środowiska i warunków w jakich pracuje dane urządzenie.

Nasz serwis nie ogranicza się jednak tylko do urządzeń własnej produkcji. Podejmujemy działania prewencyjne i naprawcze również urządzeń innych producentów. Regularna konserwacja urządzeń wydłuża ich żywotność oraz pozwala uniknąć wydatków związanych z koniecznością przeprowadzenia gruntownego remontu czy wymiany całego urządzenia, w sytuacji poważnego uszkodzenia jego podzespołów.

Świadczymy również usługi związane z konserwacją maszyn w zakresie obwodów elektrycznych, naprawą drobnych usterek i poważnych uszkodzeń. Głównie skupiamy się na części elektrycznej, jednak na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać usługę w pełnym zakresie, zarówno mechanicznym, jak i elektrycznym.

Posiadamy bogato wyposażony magazyn części zamiennych oraz zespół profesjonalistów, dzięki czemu nasze interwencje podejmowane są szybko, sprawnie, fachowo i rzetelnie.

</p>
<h2>Opieka techniczna nad zakładami</h2>
<p>

Opieka techniczna nad zakładami