Siedziba LopiPosiadamy 25 letnie doświadczenie w projektowaniu układów kompensacji mocy biernej i automatyki przemysłowej. Realizując kolejne projekty, coraz wnikliwiej zgłębialiśmy potrzeby i wymogi rynku, dzięki czemu możemy odważnie i pewnie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zdobyte doświadczenie i współpraca z wieloma partnerami z branży daje nam możliwość pełnej realizacji projektów różnego rodzaju inwestycji, bez obawy o ich fachowe, terminowe i solidne wykonanie.

Nieustannie poszukujemy nowych kierunków rozwoju naszej firmy oraz rozszerzamy i udoskonalamy zakres działalności w obszarach, w których czujemy się pewnie i swobodnie.

W wyniku intensywnego rozwoju firmy zdecydowaliśmy, aby w 2019 roku wyodrębnić z jej struktur 3 niezależne, wyspecjalizowane podmioty tworzące obecnie Grupę Lopi:

  • Lopi Sp.J. – Projektowanie i montaż kompleksowych układów kompensacji mocy biernej pojemnościowej i indukcyjnej. Produkcja podzespołów do kompensacji tj. regulatory mocy biernej, łączniki tyrystorowe i inne innowacyjne rozwiązania dla podniesienia efektywności tych układów. 
  • Lopi Automatyka Sp. z o.o. – Projektowanie systemów automatyki przemysłowej, budowa maszyn i urządzeń. Prefabrykacja i montaż szynoprzewodów, szaf rozdzielczych i sterowniczych. Konfekcja wiązek kablowych.
  • Lopi Elektronika Sp. z o.o. – Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań elektronicznych.

Naszym celem jest nie tylko wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań energooszczędnych i automatyzujących produkcję; jest nim również ukazanie i wspieranie uczciwego sposobu nawiązywania relacji biznesowych, opartego na zaufaniu, wzajemnym szacunku i prawdzie, jako jedynego modelu na którym warto budować nie tylko kontakty biznesowe, ale również relacje osobiste i społeczne.

Nasz zespół to kreatywni i kompetentni fachowcy, którzy kładą duży nacisk na uczciwość, solidność i rzetelność wykonywanych obowiązków, dbając jednocześnie o swój rozwój osobisty i duchowy.

Poza obowiązkami związanymi z naszą pracą kładziemy też duży nacisk na pomoc potrzebującym, dlatego regularnie współpracujemy z Centrum Wiara i Nauka w Łodzi i Suchcicach.